BY TERRI PETERK

Pages

ABOUT


O MNĚ // ABOUT ME

Kdo jsem?
Jmenuji se Tereza Peterková a žiji v podstatě celý život v Brně. Vystudovala jsem kosmetickou školu a hned poté jsem věděla, že je to něco co nikdy dělat nechci. Vlastně jsem docela dlouho bádala po tom, co by mě doopravdy bavilo.
Tehdy jsem se zamilovala do módy, tvořila jsem různé outfity, které jsem potom fotila a dávala na sociální sítě. Tehdy ještě pojem "instagrammer" a "influencer" neexistoval, ale blogování se tady v Česku začalo rozjíždět, a tak jsem to zkusila i já.

Who am I?
My name is Terri Peterk (Tereza Peterková) and I live in Brno, Czech Republic.
I studied high school specializing in cosmetics and right after that I knew I didn't want to do it for living. I have been looking for a long time what would fulfill me in my life.
Back then, I fell in love with fashion, I made various outfits and then I took a pictures of them and put them on social media. The word "instagrammer" and "influencer" does not exist at that time, but blogging was becoming popular, so I tried it as well.

Proč zrovna blogování?
Dokud něco nezkusíte, tak nikdy nezjistíte jaký to vlastně je. Já bych třeba nikdy neřekla, že mě bude bavit psát nebo fotit. A hle, mám tu přes 100 příspěvků. Pokud se podíváte do mé historie, nebo pokud si pamatujete moje starší články, zjistíte, že jsem svůj blog celkem změnila. Začalo to módou, poté jsem přidala kosmetiku, poté cestování... A nakonec zřejmě zůstanu jenom u cestování, protože to je něco co mě teď baví a naplňuje a jestli mě to bude naplňovat za 5 let? To bohužel, nebo bohudík nevím.

Why blogging?
 Until you try something, you never find out what it is. I would never say that I would love to write or take pictures. And look, I have more than 100 posts here. If you look in my archive or if you remember some of my older posts, you'll find that I've change my blog a little bit. It all started with fashion, then I added makeup, after that I added traveling.. In the end, I'm going to stick with traveling because I enjoy it and it fills me right now. And will it fulfill me in 5 years? Unfortunately, or thankfully I don't know.

A co vlastně dělám?
Cestuji, fotím, upravuji fotky, píšu články na blog, píšu články pro online magazíny, užívám si život a ještě k tomu mám práci na plný úvazek. Momentálně jsem nejvíce aktivní na Instagramu, takže pokud byste chtěli vidět moji práci, odkaz najdete v sekci Kontakt.

What am I actually doing?
I travel, take pictures, edit photos, write blog posts, write posts for online magazines, enjoy my life and I have a full time job. Currently I'm the most active on Instagram, so if you would like to see my work, you can find the link in the Contact section.

Můj oblíbený citát?
K tomu, abyste dostali to, po čem toužíte, jsou nutné tři nezbytné podmínky: “chtít”, “pokusit se” a “dostat příležitost”. Žádná nefunguje sama o sobě. “Chtít” je základní předpoklad. “Pokusit se” je jen na vás. A “příležitosti” - vždycky nějaké byly.

My favorite quote?
To get what you desire, there are three necessary conditions: “want”, “try” and “get an opportunity”. None of them works on its own. "Want" is a basic premise. “Try” is up to you. And "opportunities" - always have been.

No comments:

Post a Comment

Copyright @ The world I live in. Blog Design by KotrynaBassDesign