BY TERRI PETERK

Pages

21.10.16

The scent of Fall with Village Candle

Ahoj všichni!
I když podzim je moje nejméně oblíbené období, umím si najít způsob jak ho milovat. Já si například užívám podzimní výhled z okna, kdy můžu pozorovat žluto-oranžově zbarvené listy na stromech, nebo když jdu na procházku parkem a tento pohled si užívám ještě z větší blízkosti. Další věc, kterou si na podzim užívám je ta, když si doma uvařím horkou čokoládu nebo kávu, vezmu si svoji oblíbenou knížku, zapálím si svíčku a užívám si klidu a pohody. Nesmím zapomenout zmínit to, co dělám ze všeho nejraději, a to co dělám právě teď, poslouchám hudbu a píšu článek. K tomu jsem si zapálila svíčky od Village Candle, které jsem dostala na vyzkoušení od Blogerky.cz

Hello guys!
Although the fall is my least favorite season, I can find a way to love it. For example, I can enjoy the autumn view from the window where I can watch yellow-orange colored leaves on trees, or when I go for a walk in the the park and I can enjoy the view even more closely. Another thing I enjoy is when I get home and I make a hot chocolate or coffee, take my favorite book, light a candle and enjoy peace and quiet. I can't forget to mention what I like to do the most, the thing I'm doing right now, listening to music and writing a blog post. And of course, I lit a candles from Village Candle which I've got to try from Blogerky.cz.
Jedna ze svíček, které jsem dostala je s vůní Pure Linen (čisté prádlo) a je umístěna ve skle, které mimochodem vypadá designově skvěle. Svíčka by měla vydržet 45-55 hodin, což zatím vyzkoušené nemám, protože jsem ji nestihla ještě celou vypálit. Co se týče vůně musím říct, že voní opravdu jako čisté prádlo (co jiného že), připomíná mi vůni domova a čistoty. Vůně provoní celou místnost a především je skvělá v tom, že v místnosti setrvá i po tom, co jí uhasíte. 
Druhou svíčku mám s vůní Raspberry rose tea (maliny a čajová růže) a je to pouze votivní svíčka, takže je potřeba ji umístit do nějakého kalíšku a doporučuje se zkrátit jí knot na 0,5 cm. Tahle vůně je sladší, což je opravdu super, protože já mám ráda spíš sladší vůně a navíc miluji čaje, takže lepší kombinace pro mě není. Svíčka je sice menší, ale i tak provoní celou místnost, a je super v tom, že když si nebudete jisti jestli vám vůně bude příjemná, můžete si nejdříve objednat tuhle menší variantu na zkoušku.

One of the candles I've got is a Pure Linen scent and it's placed in the glass which looks great. The candle should last 45 to 55 hours, which I have not tried yet. Regarding the smell, I have to say that it really smells like clean linen (what else), and it reminds me of the scent of home and purity. It scents an entire room and the smell persists in the room even after extinguishment.
I've got another candle with the scent of Raspberry Rose Tea and it is only a votive candle, so you need to put it in a cup and it is recommended to shorten its wick to 0.5 cm. This scent is sweeter, which is really cool because I like sweeter smell more, and I love tea as well, so it is the best combination for me. The candle is smaller, but it will scent an entire room, and it is great if you are not sure if you would like that scent, you can order this small candle to the test.
Vždy jsem byla milovnicí Yankee Candle, a vždy jsem si přála vyzkoušet všechny vůně, které existují. Musím se přiznat, že o značce Village Candle jsem se dozvěděla nedávno, ale zaujala mě stejně tak moc jako známé Yankee Candle. Jestli se ptáte jaký je v nich rozdíl, tak asi jednoznačně cena. Village Candle jsou určitě cenově přijatelnější a kvalita je přitom stejná. Vůně mi přijdou stejně intenzivní a každá značka přišla na trh s jinými vůněmi, takže bych je ani jako konkurenty nebrala, ale spíš jako rozšíření možností. Další rozdíl je také ve velikostech, u Village Candle je malá velikost mnohem větší jak u Yankee Candle, kde malá velikost je asi stejně malá jako votivní svíčka. Dále pak tu jsou střední a velké velikosti, které mi přijdou u obou značek stejné. Samozřejmě máte i na výběr mezi votivními svíčkami a vonnými vosky. Designově vypadají také stejně a obě značky jsou americké, takže to vám rozhodování také neulehčí. Mě osobně zaujaly Village Candle a jejich vůně tak moc, že tyhle rozhodně nebyly moje poslední. A opět budu doufat v to, že jednou vyzkouším všechny vůně, které jsou.

I always was a lover of Yankee Candle, and I've always wanted to try out all the smells that exist. I have to admit that I heard about Village Candle recently, but it took me just as much as the famous Yankee Candle. If you're wondering what is the difference between them, I would definitely say the price. Village Candle is definitely more affordable and the quality is the same. I find the smell equally intense, and each brand has come on the market with defference scents, so I would not take them as competitors, but more as an extension options. Another difference is also in sizes, Village Candle small size is much larger than Yankee Candle, where small size is about as small as a votive candle. Furthermore, there are medium and large sizes, which I find the same for both brands. Of course you also have the choice of votive candles and scented waxes. They have the same design as well and both are American brands, so it will not facilitate decision making. I was impressed by Village Candle and its smell so much that these definitely weren't my last ones. And again, I hope that one day I will try all the scents that exist.

Village Candle Demdaco

Thank you for reading!
Love Terri

Instagram / Twitter / Tumblr / terripeterk@hotmail.com

1 comment:

  1. tieto sviečky tiež milujem, je to super vec ♥

    ReplyDelete

Copyright @ The world I live in. Blog Design by KotrynaBassDesign