BY TERRI PETERK

Pages

26.11.16

Beige on beige

Thank you Jaromír for the photos.

Ahoj všichni!
Jak si užíváte podzim? Já už se těším až bude jaro! Ale nemůžu říct, že si neužívám podzimní atmosféru, krásně zbarvené listí, horká čokoládu a kniha. Co mám na podzimu také ráda je velká možnost kombinace oblečení. Tenhle outfit jsem chtěla nechat v podzimních barvách a zkombinovala jsem různé odstíny béžové a k nim jsem přidala nesmrtelnou černou.

Chtěla bych vám také povědět o této kabelce, která má na sobě speciální kód. Tento kód je unikátní, a každá vyrobená kabelka má jiný kód, takže vždy budete mít jistotu, že máte v ruce jedinečný kousek. A k čemu tento kód vlastně slouží? Slouží k propojení kabelky s aplikací, na kterou můžete přidávat svoje outfity a nebo se nechat inspirovat ostatními. Pokud vás aplikace zajímá, vlastníci iOS a Androidu si jí můžou zdarma stáhnout, přidat vlastní outfity a nebo se podívat na moje outfity pod kódem 28908. Můžete se také kouknout na jejich Facebook a Instagram, kde najdete zajímavé fotky a videa.
Kabelka mě zaujala hlavně tím, že je prostorná, takže do ní dáte úplně všechno. Najdete v ní i spoustu kapsiček, které mě přijdou naprosto nezbytné, protože do nich můžu dát cokoliv aniž bych to pak musela dlouho hledat. Líbí se mi také kombinace černé se zlatou, hlavně díky tomu, že nosím zlaté doplňky a přijde mi, že skoro každá značka vyrábí kabelky pouze se stříbrnou. Tvarově je kabelka také perfektní, je pevná, drží tvar a můžete jí nosit naprosto ke všemu.
Rozhodně tuhle kabelku neuvidíte naposledy, nosím jí teď každý den a určitě plánuji další outfity s ní. Ještě pro vás mám jednu informaci, věděli jste že jsem na Vinted? Pokud byste se chtěli podívat na věci, které prodávám, mrkněte sem.

Hello guys!
How are you enjoying fall? I'm already looking forward to the spring! But I can not say I'm not enjoying autumnal atmosphere, beautifully colored leaves, hot chocolate and a book. What I also like about fall is a great opportunity to mix clothing. I wanted to make this outfit in autumn colors and I combine different shades of beige and then I added an immortal black.

I would like to tell you about this bag, who wears a special code. This code is unique and each made handbag has a different code, so you always have the assurance that you have a unique piece in your hand. And what this code is all about? It is to connect the application with your bag, where you can add your outfits or get inspired by others. If you are interested in an application, owners of iOS and Android can download it, add your own outfits or see my outfits under the code 28908. You can also check out their Facebook or Instagram, where you can find more photos and videos.
This bag caught my attention mainly because it is spacious, so you can put everything in it. It has a lot of small pockets inside, which is absolutely necessary. I also like the combination of black and gold, mainly because I wear gold accessories and I think that almost every brand manufactures handbags only with silver. Shape of this bag is also perfect, it's solid, it keeps its shape and you can wear it with everything.
Certainly this is not the last time when you can see this bag, I wear it every day now and I definitely plan another outfit with it.

Coat (similar) Missguided
Sweater H&M
Scarf H&M
Bag Noire (get 10% off with code 'terripeterk')
Boots Lamoda

Thank you for reading!
Love Terri

Instagram / Twitter / Tumblr / terripeterk@hotmail.com

No comments:

Post a Comment

Copyright @ The world I live in. Blog Design by KotrynaBassDesign