BY TERRI PETERK

Pages

2.11.16

Let's celebrate two years with a giveaway

Ahoj všichni!
Dnes jsou tomu dva roky co jsem začala s blogem. Vím, že to není nějak dlouhá doba, jsou tu blogy které tu jsou už přes pět nebo i více let, ale i tak bych to ráda zmínila. Něco podobného jsem dělala i minulý rok, takže pokud vás zajímají moje začátky, můžete se podívat zde.
Tentokrát bych to chtěla pojmout trochu jinak, nebudu vám ukazovat fotky měsíc po měsíci, myslím, že pokud se budete chtít podívat na moje starší příspěvky, vždy je najdete v archivu. Tímto příspěvkem bych vám jen chtěla poděkovat, za každý komentář ať už positivní nebo ne, protože každá kritika se hodí, za každé shlédnutí, za vaše lajky na sociálních sítích... Proto jsem si pro vás připravila další giveaway, o které se dozvíte více na konci článku.

Nemůžu říct, že jsem se za ten rok změnila, spíš jsem se zdokonalila. Ať už ve psaní, ve focení, v úpravě fotek.. Myslím si, že tohle je asi nejdůležitější ze všeho, spousta lidí se zasekne v jednom bodě a už je pro ně těžké se posunout někam dál. Já jsem se posunula dál hlavně v tom, že jsem začala svoje články psát i v češtině, vím, že spousta lidí neumí anglicky a i když umí, tak se jim to třeba nechce překládat. Myslím, že to byl i hlavní důvod proč jsem začala dostávat víc nabídek od českých firem. Díky tomuto kroku jsem také získala spoustu českých čtenářů, kteří zaujali první místo v sledovanosti mého blogu. Také jsem svůj blog přihlásila na portál Blogerky,cz, což byl určitě další úspěšný krok. Jinak své články v angličtině budu psát i nadále, protože se zdokonaluji i tím, že píšu a navíc je tu i spousta zahraničních čtenářů.

Poslední díky bych chtěla věnovat všem firmám a osobám se kterými jsem spolupracovala, ať už jednorázově nebo pořád spolupracuji, chtěla bych jim poděkovat za všechny věci, které mi věnovali. Dále také talentované designérce Kotryně Bass, která mi vždy udělala úžasný design blogu. Nesmím zapomenout na mého fotografa Jaromíra Šmída, který se nějak stal mým jediným fotografem. Samozřejmě děkuji i těm, kteří se mnou někdy fotili. No a to bude asi vše, takže pokud vás zajímá giveaway tak se koukněte dolů pod článek.
Hello guys!
Today it's two years since I started my blog. I know it is not really a long time, there are some blogs that have been here for over five years or more, but even so I would like to mention it. I did something similar last year, so if you're interested in my beginnings, you can check it out here.
This time I wanted to do it a little differently, I will not show you photos month after month, I think that if you want to see my older posts, they can be found in the archive. In this post I would just like to thank everyone for the comments, whether positive or not, because every criticism is useful, for each watch, for your likes on social media... This is why I have prepared for you another giveaway, which you will fing more at the end of the post.

I cannot say I've changed in a year, I've improved myself.  Whether in writing, photography, editing photos .. I think this is probably the most important of all, a lot of people get stuck at one point and it is difficult for them to move somewhere else. I think that I moved forward because I started writing my posts in Czech, I know that a lot of people don't speak English, and even if they do, they don't want to translate it. I think it was the main reason why I started to get more offers from Czech companies. With this step, I also got a lot of Czech readers who took first place in the ratings of my blog. I also added my blog on the portal blogerky,cz, which was definitely another step forward. Otherwise, I will continue writing my posts in English, because I'm brushing up on it and I have a lot of foreign readers.

Last thanks I would like to dedicate to all the companies and persons I have worked with and I would like to thank them for all the things they gave me. I would like to thank the talented designer Kotryna Bass, who did amazing blog design for me. I can't forget to mention my photographer Jaromír Šmíd, who somehow became my only photographer. Of course I have to thank those who photographed me before. Well, that's  probably all, so if you are interested in the giveaway, check it out.

GIVEAWAY
Vy teď máte tu možnost vyhrát tento balíček od Yves Rocher, stačí jen udělat tři kroky které najdete níže. Také jsem byla nominována v Blogerce Roku, takže pokud mi chcete dát hlas, tak můžete TADY.

1) Sledujte mě na Instagramu (Follow me on Instagram)
2) Napište do komentáře pod jakou přezdívkou tam jste (Leave your nickname in the comments)
3) Napište do komentáře váš email (Leave your email in the comments)

Soutěž potrvá do 15.11. Hodně štěstí! (Giveaway runs until 15.11. Good luck!)

Thank you for reading!
Love Terri

Instagram / Twitter / Tumblr / terripeterk@hotmail.com

25 comments:

 1. Sleduji Tě jako macu.k
  macu@seznam.cz

  ReplyDelete
 2. Jsem tam jako vercacvr :)
  vercacvrckova@seznam.cz

  ReplyDelete
 3. sledujem ako weilynnka :)
  weilynnka@gmail.com

  ReplyDelete
 4. Already a follower :)

  instagram: travelingagent
  email: just.blue@live.com

  Thank you!

  ReplyDelete
 5. Kungfu.katka
  Sladeckova219@gmail.com

  Musím sa priznať, že Yr Patrick mojim obľúbeným značkám a tak mi nedá nezapojit sa

  ReplyDelete
 6. sagistyle
  copanova.radka@gmail.com

  ReplyDelete
 7. ablog___
  mysweetdiary@seznam.cz

  ReplyDelete
 8. Sonicka.cmuk
  Email:s.lazorik@gmail.com

  ReplyDelete
 9. Instagram - marianekot
  Email - by-marian@email.cz
  --
  Děkuji za tuhle nádhernou giveaway a přeji blogu všechno nejlepší!
  Ty fotky máš vážně nádherné, mohla bych se zeptat, jak je upravuješ? :)
  Ještě jednou děkuji!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Děkuji, fotky upravuji v aplikacích VSCOcam, Facetune a Afterlight, ale záleží i na dobrém světle :)

   Delete
 10. Instagram eva richterová
  Ervulenka@seznam.cz

  ReplyDelete
 11. timka_krauszova
  timkakrauszova@gmail.com
  Krásne voňavý balíček to vyzerá byť a Yves mám už roky rada <3 ďakujem za pozvanie k giveaway :)

  ReplyDelete
 12. Krásný balíček. :)
  Instagram: denikaabomination
  zdenkamartinakova@gmail.com

  ReplyDelete
 13. Mas krasny blog a som rada, ze som nan narazila. Sledujem ta ako lucia.beres a moj mail je lifeinpicturesbylu@gmail.com :)

  GIVEWAY SO ZENDIUM

  ReplyDelete
 14. Instagram Nely.rich
  nelarichterova@gmail.com

  ReplyDelete
 15. Na tvůj blog je radost pohledět :)
  insta: eli.hot
  eliska.horka@email.cz

  ReplyDelete
 16. Insta: nettyvanity
  netty.vanity@gmail.com

  ReplyDelete
 17. Instagram: nightowlsdaily
  lubicamorvaiova@gmail.com

  Prajem všetko najlepšie k 2. narodeninám blogu :)

  ReplyDelete
 18. Sleduji Tě jako Pavla Kopuletá a přeji všechno nejlepší a hodně štěstíčka :-)
  Paja.Kopuleta@seznam.cz

  ReplyDelete
 19. Ahoj, som rada, že som tvoj blog objavila, máš to tu moc pekné! Do súťaže sa veľmi rada zapojím :)
  Prajem množstvo ďalších úspechov a krásnych zážitkov :)
  Na ig sledujem pod prezývkou klaudysenjoyment
  klaudysenjoyment@gmail.com

  ReplyDelete
 20. Skvelá súťaž, ďakujem za pozvanie a rada sa zapojím.
  Sledujem na instagrame ako lubezna
  lubeznablog@gmail.com

  ReplyDelete
 21. andrea_ucto
  mullerova@post.cz

  ReplyDelete
 22. clairestpink
  klara.odehnalova1@gmail.com

  ReplyDelete
 23. anbeautysk
  alenanguyenova@gmail.com

  ReplyDelete
 24. Giveaway je u konce, děkuji všem zúčastněným, moc si toho vážím. Výherce jsem kontaktovala na email a brzy bude další giveaway!

  ReplyDelete

Copyright @ The world I live in. Blog Design by KotrynaBassDesign